ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Климпуш-Цинцадзе задоволена появою в Україні "чесного" шведського бізнесу

Вихід нетолерантних до корупції шведських компаній на український ринок є позитивним сигналом для інших інвесторів

Depo.Влада
16 травня 2018 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявила Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з Першим віце-спікером Риксдагу Королівства Швеція Евою Тален-Фінне, повідомляє Depo.ua з посиланням на Урядовий портал.

Слід зазначити, що минулого року товарообіг між країнами збільшився на 4,2% у порівнянні з 2016 р. і становив 510,9 млн дол. США. Подальшому розвитку цих відносин має посприяти і 7-й Шведсько-український бізнес-форум, що має відбутися 14 червня у Києві.

Ева Тален-Фінне наголосила, що Україна наразі потребує ефективних економічних реформ. Це допоможе спинити відтік молодих спеціалістів з країни та залучити, зокрема, шведських інвесторів. У цьому контексті йшлося рішення компаній H&M та IKEA зайти на український ринок.

"Ці компанії нетолерантні до корупції, тож їхній вихід на наш ринок є позитивним сигналом для інших", – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Також Віце-прем'єр-міністр розповіла про хід реформ, які сприяють економічному та соціальному розвитку країни. Це, зокрема, пенсійна, медична та освітня реформи, початок приватизації та скасування застарілих радянських регулювань, відкриття реєстрів та запровадження системи електронних закупівель ProZorro.

Перший віце-спікер Парламенту Швеції погодилася, що зміни потребують часу, але Україна показує позитивні результати. Також вона висловила надію на швидку ратифікацію Стамбульської конвенції. Наприкінці співрозмовниці поговорили про російську агресію проти України.

"Ціль Кремля – не Україна, а руйнація системи цінностей у Європі та Західному світі", – підсумувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада