Клімкін заспокоїв українців: Безвіз з ЄС не гальмується

Міністр закордоннних справ України Павло Клімкін, що наразі процес отримання безвізового режиму з Євросоюзом ніхто не гальмує
Depo.Влада
23 травня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів журналістам за результатами зустрічі глав міністерств закордонних справ країн-учасниць "Східного партнерства" у Брюсселі, передає depo.ua.

Так, відповідаючи на питання, що завтра на засідання ПАРЄ буде винесене безвізове питання Грузії, Клімкін сказав: "Мене міністри запевнили, що Грузія дійсно може потрапити на порядок денний на декілька тижнів раніше, але мова абсолютно не йде про якісь глобальні затримки або про якесь політичне пакетування України з іншими країнами. Нас будуть розглядати на основі того, що ми зробили  і сьогодні всі міністри підкреслили, що і по Грузії, і по Україні нема питань щодо виконання нами своїх зобов`язань", - запевнив глава МЗС України.

При цьому він зазначив, що дата розгляду безвізового питання України буде призначена найближчим часом.

"Оскільки саме найближчим часом буде декілька зустрічей, зокрема не тільки міністрів закордонних справ, але й міністрів внутрішніх справ. Найближча зустріч запланована на 10 червня. Ми працюємо над тим, щоб синхронізувати і логіку розгляду в Європейській раді і в Європейському парламенті...Нам потрібно, щоб і Європейська рада, і Європарламент приблизно однаково закінчили свою роботу. Саме ця синхронізація було тим питанням, яке сьогодні обговорювалось", - резюмував Клімкін.

Нагадаємо, нещодавно посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в ЄС обговорюють можливість перенесення введення безвізового режиму для України у зв'язку з поглибленням міграційної кризи.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада