Клімкін: Вибори на Донбасі відбудуться тільки за умови роззброєння бандформувань

Вибори на окупованих територіях Донецької і Луганської областей не можливі, якщо не будуть роззброєні незаконні формування
Depo.Влада
7 жовтня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами останньої зустрічі нормандської четвірки, передає depo.ua.

"За всіма критеріями міжнародного права, вибори на території, де присутні іноземні війська, неможливі. Як можна проводити вибори, коли по вулицях їздять танки чи ходять люди з автоматами", - сказав Клімнін.

Він наголосив, що в цьому контексті дуже важливим є доступ ОБСЄ на всіх окуповані території, про що було домовлено в Парижі.

"Саме це буде першим кроком у виведенні цих сил. А Бюро з демократії прав людини зробить висновок щодо наявності безпекової ситуації для проведення виборів. І якщо такої ситуації не буде - ні про які вибори не йтиметься", - сказав запевнив міністр. 

Нагадаємо, що після зустрічі лідерів "нормандської четвірки" в Парижі бойовики  ЛНР" і "ДНР" перенесли свої фейковибори на наступний рік.

Останні новини політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.