Клімкін в Амстердамі очолить велопробіг на підтримку України

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін очолить велопробіг в Амстердамі
Depo.Влада
1 квітня 2016 20:03
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні МЗС України у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Як відзначається в повідомленні, 3 квітня ініціативна група разом з українськими студентами, що навчаються в голландських ВУЗах, вирішили донести громадянам Нідерландів інформацію про Україну та українців у звичній їм манері: зробити велозаїзд на підтримку України, який має стати міжнародним флешмобом!

"Люди з усього світу, хто пересувається на велосипеді, байку або іншому улюбленому транспорті, можуть приєднуватися у себе вдома до всесвітнього флешмобу 3 квітня!" - закликає МЗС.
"О 14-00 годині за голландським часом Павло Клмікін урочисто розпочне велопробіг в Амстердамі, а потім завершить його о 16-00 на центральній площі DAM. Запрошуємо Вас прийняти участь і їхати з нами за Україну!З нами будуть їхати представники всіх українських діаспор, посольства України і ще багато відомих людей!" - наголошується в заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає Нідерланди 2-3 квітня для того, щоб взяти участь у заходах із популяризації України перед консультативним референдумом про асоціацію між Україною і ЄС, який відбудеться 6 квітня.

Референдум був ініційований групою GeenPeil.

Згідно з заявою Міністерства закордонних справ України, будь-який результат референдуму в Нідерландах не зупинить європейську інтеграцію України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада