Клімкін: Це не просто агресія Росії, це розпад імперії

Економічних зв'язків між Україною і Росією на тому рівні, який був до конфлікту на Донбасі, в найближчій перспективі не буде
Depo.Влада
9 жовтня 2016 20:28
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це в ефірі ток-шоу "Люди. Hard Talk. LIVE" на телеканалі "112 Україна" заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, коментуючи перспективу відновлення економічного співробітництва між країнами.

"Те, що відбувається між нами і Росією – це не просто російська агресія та війна за територію. Навіть не за мільйони людей, українців. Це реально розпад імперії, яка існувала багато сотень років. Це реально абсолютно різна ідеологія. Україна – це країна свободи", - підкреслив глава зовнішньополітичного відомства.

"Ми не зможемо тримати економічні зв'язки, які були раніше. У нас кілька років тому був, якщо не помиляюся, 37% товарообіг з Росією. Зараз це буде можливо 4-5%. Звичайно, може якісь зв'язки збережуться, але ніколи ми в розумній перспективі не повернемося до того, що у нас буде суттєвий товарообіг. Це всім прекрасно зрозуміло", - додав міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада