Клімкін каратиме дипломатів-ледарів

Міністерство закордонних справ готує жорстку реакцію відносно дій українських дипломатів, щодо яких надходять скарги громадян
Depo.Влада
19 липня 2015 21:29
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать джерела "Європейської правди" в МЗС та підтверджують дописи facebook-користувачів.

Зокрема, про це пише Марина Чепурна, що живе в Німеччині, в землі Північний Рейн-Вестфалія. "Вчора мені дзвонив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Я серйозно. Уточнив деталі, вибачився за поведінку співробітника. Сказав, що будуть працювати над ефективністю роботи посольства. Офіційний відповідь на скаргу отримаю через тиждень. Так сказав міністр", - повідомила Чепурна на своїй фейсбук-сторінці.

Ще 7 червня вона стала учасницею конфлікту в консульському відділенні українського посольства в місті Бонн, куди вона поїхала для оформлення документів, але зіткнулася з некоректною поведінкою консульських працівників і невдалою організацією роботи. 11 червня вона отримала відгук від МЗС про те, що випадок буде розглянуто, але з того часу дипломати не виходили на зв'язок. У коментарях до свого повідомлення вона визнала, що міністр був жорстко налаштований проти співробітника, який некоректно спілкувався з відвідувачами та відмовлявся виконувати свою роботу.

Необхідно зазначити, що до 2014 року нинішній глава МЗС Павло Клімкін був послом України в Німеччині. "Як мені здалося, (цьому) співробітнику хана", - зазначила Марина Чепурна.