Кличко знову пішов до школи

Мер Києва, голова КМДА Віталій Кличко заявив, що головне завдання школярів - добре навчатися і отримувати нові знання
Depo.Влада
1 вересня 2014 13:00
ФОТО: depo.ua
Кличко знову пішов до школи
Кличко знову пішов до школи

Про це сказав Київський міський голова Віталій Кличко під час виступу на урочистій лінійці з нагоди Дня знань у київській школі №69, в якій навчався, передає ДеПо.

Мер Києва привітав усіх учнів, зокрема першокласників, із 1 вересня. Він підкреслив, що сьогодні, як ніколи, важливим є мирне небо над головою. І зазначив, що від того, наскільки розумними, освіченими і патріотичними виростуть сучасні діти, залежить майбутнє країни.

«Найважливішим кроком для вашої реалізації в майбутньому є гарне навчання і ті знання, які ви будете отримувати в школі. Я бажаю вам наполегливості в навчанні, гарних оцінок, успіху та перемог. І пам'ятайте - кожна мрія стане реальністю, якщо ви цього хочете», - сказав Кличко.

Київський міський голова розповів, що до столичних шкіл у цьому навчальному році підуть більше 4000 дітей вимушених переселенців із Криму і Сходу. 

Він зазначив, що 27 років тому закінчив школу №69 і привітав свою вчительку англійської мови Лідію Василівну Тарасюк, котра вже на пенсії, але прийшла на лінійку.

Під час урочистої лінійки присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні й тих українців, які віддали своє життя за територіальну цілісність і незалежність України на Сході.

Фото: Кирило Чуботін, відео Антон Гусєв/ДеПо