Київські студенти вимагають під Посольством Нідерландів ратифікувати асоціацію (ФОТО)

Понад 50 студентів столичних вишів прийшли до посольства Королівства Нідерландів з вимогою ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом
Depo.Влада
25 жовтня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Київські студенти вимагають під Посольством Нідерландів ратифікувати асоціацію (ФОТО)
Київські студенти вимагають під Посольством Нідерландів ратифікувати асоціацію (ФОТО)

Про це у Facebook повідомляють координатори акції в рамках проекту"Молодь за Європу", передає Depo.ua.

"Ми зібрались сьогодні висловити нашу незгоду з рішенням пана Марка Рютте (прем'єр-міністра Нідерландів - ред.) не підписувати договір про асоціацію між Україною та ЄС. Наша вимога проста: Рютте! Підпиши! В рамках акції ми також намалювали перед входом у посольство імпровізовану мапу України. Небажання підписати асоціацію можна порівняти лише з брутальним розтоптуванням наших мрій і сподівань, нашого майбутнього, нашої країни. Ми хочемо, щоб уряд Нідерландів та працівники дипломатичної місії відчули свою відповідальність за ті наслідки які можуть настати для нас, для молоді, у разі непідписання угоди", - зазначив один із координаторів кампанії Рустам Савранський.

Нагадаємо, що Громадянська кампанія "Молодь за Європу" стартувала 24 жовтня 2016 року і передбачає заходи, спрямовані на привернення суспільної уваги та тиску на урядовців Нідерландів. Мета кампанії, як зазначають її координатори, - підписання урядом Королівства Нідерланди Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Політичну частину угоди про асоціацію між Україною та ЄС підписали 21 березня 2014 року, економічну - 27 червня 2014 року. Верховна Рада ратифікувала угоду синхронно з Європейським парламентом 16 вересня 2014 року. Наразі це ж зробили 27 країн-членів Євросоюзу, проте Нідерланди не можуть цього зробити через негативне рішення референдум щодо асоціації з Україною.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада