Київ та Брюссель домовилися визначити "червоні лінії" для Росії

Президент України Петро Порошенко зустрівся з прем'єр-міністром Литви Альгірдасом Буткявічюсом. У ході зустрічі сторони обговорили події на Донбасі і спільні дії Києва і Євросоюзу в цьому ключі
Depo.Влада
28 серпня 2015 19:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба президента, Порошенко поінформував про результати візиту в Брюссель 27 серпня і до Німеччини 24 серпня, передає depo.ua.

"Глава держави також зазначив, що досягнута домовленість про необхідність встановлення "червоних ліній", порушення яких з боку РФ призведе до продовження та посилення санкцій", - йдеться в повідомленні.

"Ватажки терористів заявили, що збираються організувати наступ, щоб зайняти всю територію Донецької області, захопити Маріуполь, Слов'янськ. Ми повинні дати чіткий сигнал, що відновлення наступальних дій Російською Федерацією відразу ж буде тягнути за собою як результат посилення санкцій", - заявив Порошенко.

"На сьогоднішній день принципово важлива позиція - збереження єдності і солідарність ЄС з Україною, і роль Литви у цьому надзвичайно важлива", - підкреслив він.

Литовський прем'єр підтвердив, що його країна засуджує незаконні дії Росії проти України і ніколи не визнає анексію Криму.

Буткявічюс також підтримав конституційну реформу в Україні.

"Хочу привітати вашу політичну волю з проведення децентралізації та послідовне виконання положень Мінських домовленостей", - зазначив він і підкреслив, що "неприпустимо, що такі домовленості виконує тільки одна сторона".

Більше новин про вибори читайте на Вибори.depo.ua