Керрі запевнив, що США не жертвуватимуть Україною заради співпраці з Росією

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з державним секретарем США Джоном Керрі
Depo.Влада
3 грудня 2015 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко висловив співчуття американському народу у зв’язку із загибеллю людей внаслідок стрілянини у м.Сан-Бернардіно, Каліфорнія

Співрозмовники скоординували позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема стосовно опрацювання модальностей з підготовки виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства, стандартів ОБСЄ та за спостереженням БДІПЛ ОБСЄ.

Керрі підтвердив незмінну позицію США щодо необхідності збереження санкцій проти Росії до повної імплементації Мінських домовленостей.

Державний секретар США також наголосив, що можлива кооперація з Росією з важливих питань міжнародного порядку денного не буде здійснюватися за рахунок інтересів України.

Було підтверджено незмінну позицію США щодо політики невизнання окупованого Росією Криму.

Порошенко поінформував співрозмовника щодо останніх кроків у напрямку здійснення внутрішніх реформ в Україні.

Керрі відзначив завершення процедури з призначенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, наголосивши, що це є надзвичайно важливим сигналом у напрямку рішучої боротьби з корупцією. 

Порошенко подякував США за надання допомоги у зміцненні обороноздатності країни та висловив сподівання на її продовження.

Порошенко та Керрі обговорили графік найближчих контактів на високому рівні між Україною та США.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада