Кернес прокоментував пред'явлені йому обвинувачення

Мер Харкова Геннадій Кернес назвав «чорним піаром» заяви, які правоохоронні органи роблять напередодні передачі до суду висунутих проти нього обвинувачень
Depo.Влада
5 березня 2015 15:33
ФОТО: depo.ua
Кернес прокоментував пред
Кернес прокоментував пред'явлені йому обвинувачення

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, він вважає справу проти себе просто піаром, передає depo.ua.

«Галас в пресі у справі проти мене - це піар на рівному місці. Я не визнаю себе винним, ніяких нових доказів немає, в суді будуть пред'явлені всі аргументи моєї непричетності та політичної вмотивованості цієї справи», - сказав він.

Кернес вважає, що остання заява на сайті Генеральної прокуратури про те, що він підозрюється у серйозних злочинах, - це спроба силовиків імітувати роботу.

«Вже рік мене переслідують, імітують слідство, а насправді намагаються дискредитувати перед харків'янами. Конкретний приклад - спроба змінити підсудність: незважаючи на те, що нібито місцем злочину Генпрокуратура визначила Харків, судити мене хочуть у Києві. Це очевидна спроба влаштувати заангажований процес, мати можливість тиску на суд. Виходячи з цього, я не чекаю справедливості від тих, хто мене звинувачує, не вірю, що суд буде справедливим, але готовий боротися», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, слідчі Генеральної прокуратури України 2 березня повідомили міському голові Харкова Геннадію Кернесу про підозру у вчиненні низки тяжких злочинів. Він підозрюється у злочинах, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.