Кернес прокоментував пред'явлені йому обвинувачення

Мер Харкова Геннадій Кернес назвав «чорним піаром» заяви, які правоохоронні органи роблять напередодні передачі до суду висунутих проти нього обвинувачень
Кернес прокоментував пред
Кернес прокоментував пред'явлені йому обвинувачення

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, він вважає справу проти себе просто піаром, передає depo.ua.

«Галас в пресі у справі проти мене - це піар на рівному місці. Я не визнаю себе винним, ніяких нових доказів немає, в суді будуть пред'явлені всі аргументи моєї непричетності та політичної вмотивованості цієї справи», - сказав він.

Кернес вважає, що остання заява на сайті Генеральної прокуратури про те, що він підозрюється у серйозних злочинах, - це спроба силовиків імітувати роботу.

«Вже рік мене переслідують, імітують слідство, а насправді намагаються дискредитувати перед харків'янами. Конкретний приклад - спроба змінити підсудність: незважаючи на те, що нібито місцем злочину Генпрокуратура визначила Харків, судити мене хочуть у Києві. Це очевидна спроба влаштувати заангажований процес, мати можливість тиску на суд. Виходячи з цього, я не чекаю справедливості від тих, хто мене звинувачує, не вірю, що суд буде справедливим, але готовий боротися», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, слідчі Генеральної прокуратури України 2 березня повідомили міському голові Харкова Геннадію Кернесу про підозру у вчиненні низки тяжких злочинів. Він підозрюється у злочинах, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 2 ст. 127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст. 27 і ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.