Каськіва можуть звільнити вже в понеділок, - ГПУ

Заарештований у Панамі екс-глава Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів вже в понеділок може внести заставу в розмірі 600 тис. дол. і вийти з-під варти
Depo.Влада
10 вересня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це сказав заступник глави ГПУ Євген Єнін, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Після цього Каськів буде обмежений у пересуванні – він не зможе залишати територію міста Панама. В іншому випадку суд може негайно переглянути своє рішення. Також Каськів зобов'язаний, щонайменше, двічі на тиждень приходити в поліцію і відмічатися.

"Аргументом для такого рішення стали ті обставини, що Каськів є резидентом на території Панами, а також володіє нерухомістю. Адвокати надали документи, що Каськів володіє квартирою в Панамі, вартість якої майже удвічі більша ніж об'єкт елітної нерухомості в Києві, який у всіх на слуху", - пояснив Єнін.

Він також констатує, що справа екстрадиції затягується через прохання про надання притулку. За панамськими законами, такий запит може розглядатися до півроку.

"Його прохання про політичний притулок уповільнює процедуру видачі Каськіва, але ми в черговий раз переконалися, що йому не можна вірити на слово жодним чином. Пару тижнів тому він говорив про готовність дати свідчення. На розгляд його прохання виділено півроку. Його аргументи досить слабкі. До Панами він перебував або в Словаччині чи Австрії – безпечній європейській країні, де не подавав ніяких прохань про притулок. Також він підозрюється у важкому економічному злочині, що є базовим, щоб відмовити в притулку. Але це затягнеться на певний час", - кажуть у ГПУ.

Нагадаємо, що прокуратура клопотатиме про пом'якшення покарання екс-голові Держінвестпроекту Владиславу Каськіву, якщо він піде на угоду зі слідством.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада