Канада закликала Путіна забиратися геть з України

Канадський уряд закликає Росію вивести зі сходу України війська і зброю, а також наголошує, що уздовж державного кордону зараз зосереджено більше російських військових, ніж це було в останні кілька місяців
Depo.Влада
27 квітня 2015 08:42
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Канади Роба Ніколсона, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Так, Канада рішуче засуджує постійне порушення Мінських угод Росією та підтримуваними нею бойовиками.

"Росія продовжує порушувати режим припинення вогню та утримувати армію і техніку на сході України. Щодо цього є правдоподібні повідомлення про те, що додаткове російське озброєння було переміщене в ту зону. Ці дії є явним порушенням Мінських угод та ставлять під загрозу їх життєздатність", - вважає Ніколсон.

Він наголошує, що Канада засуджує нарощування Росією військ вздовж кордону з Україною до тих масштабів, які не спостерігалися вже впродовж декількох місяців, що, на переконання канадського уряду, підриває стабільність у регіоні.

Міністр закордонних справ Канади зазначає, що Мінські угоди можуть принести результат лише за умови їхньої імплементації.

"Ми закликаємо пана Путіна дотримуватися своїх зобов'язань, вивести російські війська та зброю з України і дати можливість для врегулювання", - йдеться в заяві.

Ніколскон додав, що Канада оцінюватиме дії Росії за справами, а не за словами.

"Ми уважно спостерігатимемо за ситуацією на місці та в тісній співпраці з нашими партнерами й союзниками і продовжимо чинити спротив Кремлю, щоб зупинити його брутальну агресію", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що у березні Канада погрожувала увести нові санції проти Росії, якщо вона продовжить порушувати режим припинення вогню в Україні.