Кадри для нового Кабміну буде підбирати російська компанія - ЗМІ

Підбором кандидатур на вищі державні посади, включаючи членів уряду України, займатиметься рекрутингова компанія з російським корінням
Depo.Влада
29 листопада 2014 13:36
ФОТО: depo.ua
Кадри для нового Кабміну буде підбирати російська компанія - ЗМІ
Кадри для нового Кабміну буде підбирати російська компанія - ЗМІ

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на ZN.UA.

Зазначається, що компанія носить назву ТОВ «Ворлд ексзек'ютів партнерз», при тому, що до липня цього року вона називалася «Росексперт».

Журналісти посилаються на джерело видання Kyiv Post в АП, який повідомив, що «адміністрація Порошенка звернулася з проханням підібрати кандидатури потенційних міністрів до міжнародної консультативної компанії WE Partners - місцевому партнеру глобальної рекрутингової компанії Korn Ferrу».

При цьому підкреслюється, що таку ж назву носить і московська рекрутингова компанія, що працює з 1996 року та представляє інтереси на ринках Росії, України та Казахстану вже згадуваної глобальної компанії Korn Ferrу.

«І в тому, що київський «Росексперт» (а віднедавна і «Ворлд ексзек'ютів партнерз») може вважатися «дочкою» московського, сайт російської компанії не залишає жодних сумнівів», - йдеться в статті.

Джерело Kyiv Post також повідомив, що директор WE Partners Тетяна Фурцева, не заперечує факт співпраці з державними органами, але все ж, вона відмовилася коментувати кандидатів.

Як повідомляв ДеПо, у вівторок парламент голосуватиме за новий склад Кабміну і керівництво комітетів ВР.