Кабмін затвердив концепцію популяризації України у світі

Кабінет міністрів України затвердив презентовану Міністерством інформаційної політики концепцію просування іміджу держави у світі
Depo.Влада
11 жовтня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення схвалене сьогодні на засіданні Кабміну, повідомляє Depo.ua.

"Це надзвичайно важливо для європеїзації України у світі та для розуміння того, що саме являє собою наша держава", - сказав міністр інформполітики Юрій Стець. 

Заступник міністра інформполітики Артем Біденко під час представлення концепції заявив, що ця концепція пройшла "максимальне обговорення" та погоджена з усіма міністерствами.

За його словами, протягом останніх 25 років українцям нав'язували таку думку, що Україна нікому у світі не є цікавою і що про неї знають лише три слова - Шевченко, Кличко та Чорнобиль.

"Це узагальнення не має ніякого відношення до реальності, ми розуміємо, що в світі живуть різні люди, але останні два роки засвідчили, що рівень медійної уваги до України значно зріс", - сказав Біденко. 

"Ми маємо просувати імідж України у світі. Я вважаю, нам треба популяризувати нашу країну, говорити правду про те, що відбувається всередині країни. Треба позбавлятися від цього, я не знаю, це якийсь комплекс неповноцінності... Я вважаю, що це надзвичайно важливо і повинні використовувати всіма можливими засобами. Я пропоную, щоб ми затвердили дану концепцію і перейшли до її реалізації в повному обсязі", - прокоментував прем'єр-міністр Гройсман.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада