Кабмін заборонив в'їзд на територію окупованого Криму та виїзд із нього

Кабінет міністрів України тимчасово заборонив в'їзд і виїзд на територію окупованого Криму через пандемію коронавірусу

Кабмін заборонив в'їзд на територію окуп…
Фото: Пресслужба МВС

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов за підсумками позачергового засідання уряду у своєму Telegram, передає Depo.ua.

За словами Немчінова, таке рішення обумовлене дорученням президента України переглянути режим роботи КПП на межі з окупованим Росією Кримом.

Таким чином, тимчасово припиниться з 08:00 9 серпня 2020 р. до 08:00 30 серпня 2020 р. робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї, крім пропуску
громадян України та членів їх сімей:

  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в  Автономній Республіці Крим або місті Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;
  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на виїзд; які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома" Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї;
  • осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Наголошується, що виїзд із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Також виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

За інформацією МВС України, пропускні операції з 9 по 30 серпня 2020 року тимчасово припиняються в КПВВ "Каланчак", "Чаплинка" та "Чонгар".

Нагадаємо, дещо раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду переглянути режим роботи КПП із окупованим Росією Кримом.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"