Кабмін сформує пакет стимулів для металургії

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, спільно з Міністерством фінансів, протягом місяця розробити пакет стимулів для гірничо-металургійного комплексу
Depo.Влада
2 вересня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Робочу групу з розробки пакету стимулів очолить перший заступник міністра економрозвитку Юлія Ковалів.

Відповідне розпорядження Володимир Гройсман дав 2 вересня по підсумками наради з топ-менеджментом підприємств гірничо-металургійного комплексу, за участю керівників економічного блоку уряду та профільних комітетів Верховної Ради.

Як повідомив глава Комітету Верховної Ради з питань промислової політики Віктор Галасюк, на нараді їм був представлений пакет першочергових рішень, необхідних для прискорення зростання в українському ГМК.

Зокрема, Віктор Галасюк звернув увагу прем'єр-міністра на те, що закінчився термін оприлюднення закону №3868 про підвищення експортного мита на металобрухт. "Закон двічі прийнятий парламентом (вдруге після вето президента), він є критично важливим для металургів, але до сих порошиться в ящиках на Банковій", - зазначив нардеп.

Крім того, Віктор Галасюк повідомив, що на нараді у прем'єра підняті питання про втрати, які Україна несе через проблеми Укрзалізниці з поставками сировини для метзаводів, завищеними тарифами на ЖД-перевезення і електроенергію для підприємств галузі, а також більш високими портовими зборами, ніж в Нідерландах, Австралії та Бразилії.

Також в пакет пропозицій щодо прискорення зростання підприємств гірничо-металургійного комплексу увійшли розробка Програми внутрішнього споживання металопродукції, і створення Експортно-кредитного агентства.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Кабмін