Кабмін призначив освітнього омбудсмена

Кабінет Міністрів офіційно призначив директора школи Сергія Горбачова на посаду освітнього омбудсмена

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду, передає Depo.ua із посиланням на прес-службу МОН.

Кабінет Міністрів призначив освітнього омбудсмена. Ним став директор київської школи №148 Сергій Горбачов.

"Ми щиро раді, що це рішення пройшло уряд. Тепер Сергій Іванович зможе розпочати безпосередню роботу. Очевидно, що одразу почати з розгляду звернень він не зможе – спершу потрібно зайнятися розміщенням, пройти всі юридичні нюанси, набрати команду. Міністерство освіти і науки налаштоване максимально сприяти новому омбудсмену. Тому ми сподіваємось, що вже найближчим часом уся організаційна робота буде завершена і омбудсмен почне свою діяльність", – відзначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що 12 липня міністр оголосила результати відбору на посаду освітнього омбудсмена. За процедурою, спочатку спеціально створена комісія розглянула всіх кандидатів та відібрала з них трьох осіб, яких рекомендувала до призначення Міністру. Згодом МОН представило усіх трьох кандидатів на своїй Фейсбук-сторінці, після чого було обрано на посаду саме Сергія Горбачова, директора спеціалізованої школи № 148 Києва. Визначальним фактором під час прийняття рішення стало знання системи освіти на різних, зокрема управлінських, щаблях, а також розуміння цінностей та суті розпочатих освітніх реформ

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook