Кабмін демаркує російсько-український кордон за два роки

Кабінет міністрів України має намір позначити на місцевості кордон між Україною і Росією в 2016-2017 роках
Depo.Влада
5 вересня 2016 19:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в тексті документа №626-р від 31 серпня, опублікованому на урядовому порталі, передає depo.ua.

"Уряд затвердив план заходів щодо реалізації концепції інтегрованого управління кордонами. Виконання основних заходів зазначеного плану дозволить забезпечити виконання зобов'язань України в рамках безвізового діалогу з Європейським Союзом, інших міжнародних зобов'язань щодо забезпечення належного рівня безпеки кордонів. Підвищить рівень безпеки державного кордону та забезпечить його відкритість для законної транскордонної діяльності та осіб, що подорожують. Виведе на новий якісний рівень міжнародне, прикордонне, міжвідомче співробітництво", - повідомляє портал уряду.

У плані сказано, що Кабмін доручає Міністерству закордонних справ і Держприкордонслужбі позначити українсько-російський державний кордон на місцевості. Також уряд просить визначити механізми відновлення контролю неконтрольованих ділянок державного кордону в межах Донецької та Луганської областей.

Реалізація заходів, зазначених у плані, розрахована на період 2016-2020 роки.

Нагадаємо, президент Порошенко пообіцяв зробити усе для швидкого відновлення контролю над спільним кордоном з Росією, після чого постачання зброї на Донбас припиниться.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада