Кабінет 3 на 3 та краєвид на заправку і Леніна: Як "уряд" Азарова облаштувався в Москві

Кореспондент "Нової газети" розповів, як облаштувався колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров у Москві зі своїм "урядом у вигнанні"
Depo.Влада
4 березня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua

"З колишнім прем'єром України і засновником Партії регіонів Миколою Азаровим я зустрічаюся в його офісі на Коров'ячому Валу (один з респектабельних районів Москви). Нещодавно політик нагадав про себе, заявивши про створення уряду у вигнанні – "Комітету порятунку України". "Уряд" в даний момент розквартировано в декількох кімнатах з видом на заправку "Лукойлу", в ясну погоду, втім, відкривається вид на пам'ятник Леніну", передає depo.ua з посиланням на публікацію видання.

Сам Микола Азаров, як зазначається, сидить за столом в кабінеті приблизно 3,5 на 3,5 метри, в передбаннику дівчина-секретар заварює чай.

"Одночасно приймає дзвінки на мобільні телефони (їх на столі кілька): то повідомляє комусь про московський снігопад ("Як тобі відомо, в Москві випала місячна норма опадів, можу затриматися ..."), то дає цінні поради ("Просто поклади в конверт і передай, не треба ось ускладнювати"). Впевненість і хватка по-справжньому урядові - і не скажеш, що у вигнанні", - розповідає кореспондент газети. 

Читайте також: Азаров про уряд Яценюка: Я платив Росії $500 за газ, а ці ідіоти - $170