Ізраїль повернув Росії священика-педофіла

Влада Ізраїлю передали російським представникам петербурзького священика Гліба Грозовського, звинуваченого на батьківщині у сексуальних злочинах щодо неповнолітніх
Depo.Влада
7 вересня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Передача відбулася в Міжнародному аеропорту Тель-Авіва. Звідти священнослужителя звичайним рейсовим літаком доставлять до Москви, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Можу підтвердити, що Грозовський переданий представникам російської влади", - сказав агентству представник Управління в’язниць Ізраїлю.

Водночас адвокат Грозовського Хаїм Айзенкот заявив, що його підзахисного прикували до ліжка в ніч перед екстрадицією до Росії.

"У в'язниці Гліба відокремили від співкамерників і прикували до ліжка наручниками за ноги і руки. Можу тільки сподіватися, що це було зроблено на пару годин, але насправді, могло тривати всю ніч. Пояснили вони це тим, що не хотіли, щоб він заподіяв собі шкоду", - сказав адвокат.

Нагадаємо, що Грозовський підозрюється в сексуальних домаганнях до неповнолітніх. Сам священнослужитель заперечує провину і вважає кримінальну справу сфабрикованою.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада