Івано-Франківську облраду очолив "свободівець" Сич

Сьогодні відбувалася перша сесія Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання, на якій шляхом таємного голосування головою обрали "свободівця" Олександра Сича
Depo.Влада
8 грудня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Депутати за списком отримували бюлетені, йшли в кабінку для голосування, а потім кидали його у скриньку на столі президії, передає depo.ua з посиланням на "ГК".

Однак, якщо, наприклад, депутати від БПП "Солідарність" згинали бюлетені, коли опускали їх у скриньку, то депутати від ВО "Батьківщина", "Волі", УКРОПУ та ВО "Свобода" навпаки, опускали їх у скриньку відкритими.

За кандидатуру Сича проголосували 53 депутати, проти – 31. 

Олександр Сич запропонував на посаду першого заступника Василя Гладія ("Батьківщина"), а на посаду заступника – Ольгу Галабалу ("Воля"). А Василь Гладій запропонував на посаду голови бюджетної комісії Миколу Палійчука (УКРОП). 

За запропоновані кандидатури проголосувало 53 з 84 новообраних депутатів, "проти" – 8. 23 депутати - не голосували.

Як зазначає видання, під час голосування тільки "Самопоміч" дотрималася таємниці голосування, кандидати від інших політичних сил опускали бюлетені у скриньку таким чином, що можна було побачити за кого вони віддали свій голос.

Зазначимо, що депутати від фракції БПП "Солідарність" не повернулися у сесійну залу після голосування. Фракція покинула сесію обласної ради майже у повному складі. Очевидно, президентська партія буде в опозиції до новообраної обласної ради.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада