Імовірно це останнє продовження санкцій проти Росії, - екс-міністр

Збитки російської економіки від санкцій Євросоюзу продовжать збільшуватися, однак навряд чи вони досягнуть політичної мети припинення територіальних захоплень
Depo.Влада
21 червня 2016 19:57
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" сказав міністр економіки України в 1997-1998 роках Віктор Суслов, передає depo.ua.

Він наводить думку експертів про те, що це останнє продовження санкцій, які будуть зняті вже в січні 2017 року.

"Те, що санкції продовжено ще на півроку, це, звичайно, важливий крок ЄС. Але, треба сказати, що продовження санкцій поки ще не вирішує проблеми припинення бойових дій на Донбасі і повернення Криму. Так що, у сформованій ситуації, швидше за все, збитки російської економіки, звичайно, продовжать збільшуватися, але малоймовірно, що політично мета буде досягнута. Тому, за багатьма прогнозами, ймовірно, це останнє продовження санкцій", - сказав Суслов.

Він зазначив, що введення санкцій спочатку не могло вирішити проблеми територіальних захоплень, але воно досить чітко продемонструвало політичну позицію ЄС.

Нагадаємо, 8 червня Сенат Франції затвердив резолюцію про поступове скасування санкцій проти РФ. Глава МЗС Павло Клімкін зазначив, що рішення Сенату Франції щодо санкцій проти РФ було прийнято з міркувань внутрішньої політики і не має юридичних наслідків, але все ж воно нагадує про небезпечні тенденції в європейській політиці.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада