Ігор Мазепа про те, які перші кроки повинен зробити новий парламент

Новій українській владі слід якнайшвидше представити свою стратегію з низки питань: від покрокового плану співпраці з Міжнародним валютним фондом до реалізації ключових реформ

Такою думкою напередодні початку роботи Верховної Ради IX скликання поділився генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа, передає Depo.ua з посиланням на LIGA.net.


"Українці на виборах показали: вони хочуть рішучих дій і швидких змін, тому новообраним парламентарям нічого не залишається, як відповісти на цей запит. І, звичайно, є ряд моментів, які нове скликання повинне вирішити в найкоротші терміни. Зокрема, представити суспільству детальний план подальшої співпраці з МВФ. Адже очевидно, що без довіри міжнародних кредиторів у нас не буде інвестицій, а значить – не буде коштів, щоб розвивати інфраструктуру і проводити якісні реформи, яких вимагає суспільство", – зазначив Ігор Мазепа.

 

За словами інвестиційного банкіра, серед ключових реформ, які вплинуть на економічну ситуацію в країні, – судова, земельна, медична і пенсійна. Зокрема, медична реформа може зміцнити ринок приватних медичних послуг і зробити медпослуги якіснішими, а скасування мораторію на продаж землі спричинить за собою великі інвестиції в сільське господарство і харчову промисловість нашої країни. Судова реформа, в свою чергу, важлива для захисту прав інвесторів і кредиторів, і відповідно, для підвищення їх довіри до України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook