Хто не підтримав зміни до Конституції: Тарута – проти, Тимошенко і Ярош – прогуляли

Прийнятий сьогодні Закон України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) не підтримали 86 народних депутатів, присутніх у залі
Depo.Влада
16 липня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Проти висловилися 57 нардепів, 10 - утрималися і ще 19 - не голосували, передає depo.ua.

Так, у "Блоці Петра Порошенка" не голосували С. Заліщук, О. Мусій, М. Найєм, Б. Матківський, М. Люшняк, О. Мушак, О. Петренко, Ю. Соловей, О. Сугоняко. Утрималися - Дмитро Добродомов, Н. Новак, Є. Фірсов, М. Томенко.

У "Народному фронті", не голосував І. Васюник, О. Кірш, утримався - В. Романюк.

Із "Самопомочі", яка критикувала даний проект конституційних змін, за проголосувала лише Ганна Гопко.

Уся, крім одного відсутнього депутата, фракція Радикальної партії проголосувала проти.

Більшість із присутніх депутатів "Батьківщини" підтримала конституційні зміни, але маже половина фракції була відсутня на чолі з лідером Юлією Тимошенко.

У свою чергу "Опозиційний блок" майже повністю підтримав децентралізацію, однак О. Вілкул і А. Кісельов не голосували, а М. Добкін, Н. Шуфрич, Ю. Льовочкіна, В. Рабінович та ще кілька нардепів були відсутніми.

Депутатська група "Відродження" майже повністю підтримала зміни до Конституції.
Розділилися у думках позафракційні. С. Тарута, А. Іллєнко, Ю. Левченко, Ю. Дерев'янко, В. Парасюк, О. Сироїд, І. Суслова та ще кілька депутатів виловилися проти. А серед тих, хто не був на засіданні - Д. Ярош, брати Балоги, А. Білецький, Андрій Денисенко, Б. Філатов. Не голосували - В. Константіновський, В.І Балога та В. Дідич.

Нагадаємо, що народні депутати 288 голосами включити до порядку денного сесії проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та направити цей документ до Конституційного суду щодо його відповідності Основному Закону. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.