Хроніка блокади та її розгону. Кривий Торець

Історія з блокуванням транспортних шляхів в зоні АТО та поза нею, здається, добігає кінця

Хроніка блокади та її розгону. Кривий То…

Про це повідомляє Depo.ua.

25 січня певні особи, в числі яких були і ветерани АТО, заблокували гілку залізниці Луганськ - Лисичанськ - Попасна на ділянці Гірське - Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

Учасники блокади заявили про перекриття станції "Світланове" в Луганській області.

На наступний день прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці.

2 лютого блокувальними перекрили залізничний переїзд Курдюмовка, що під Бахмутом.

В цій новій "гарячій точці" у наступні дні нардеп Парасюк побив поліцейського, а начальник донецької поліції Аброськін заблокував машину із іншим нардепом, Семенченком.

На початку березня блокувальники розширили свою географію за межі АТО, спробувавши заблокувати залізничну колію в районі Конотопа. Але дуже швидко "конотопська блокада" закінчилася – учасники блокади передумали перекривати залізничні колії.

Так само невдалою вийшла спроба "блокадників" перекрити залізничну колію в районі станції Куп'янськ-сортувальний, що на Харківщині. Поліція і залізничники, місцеві депутати і ветерани АТО швидко спровадили блокувальників.

На Донбасі ситуація в кінці лютого загострилася. 28 лютого штаб блокади Донбасу заявив про штурм блокувальників залізниці на станції Кривий Торець. Блокувальники заявили, що їх штурмують "озброєні тітушки". Один з учасників блокади отримав поранення.

В той же день були відбиті перші дві спроби штурму на станції Кривий Торець. Поліція затримала 37 нападників.

13 березня відбувся другий штурм блокпосту в Кривому Торці. На сторінці штабу блокади повідомили, що у Кривому Торці спецгрупа СБУ за підтримки БТР і спецназу поліції намагалася вилучити у блокувальників офіційно зареєстровану зброю. За попередніми даними стало відомо, що силовики затримали 43 "блокадників".

В СБУ відреагували на повідомлення про штурм спочатку заявою про те, що ніякого штурму немає, проводиться контрдиверсійна операція. Пізніше Юрій Тандіт підтвердив, що СБУ до штурму блокпосту під Кривим Торцем не має ніякого відношення.

Директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко опублікував фотографії вилученої в учасників блокади зброї.

З'явилося відео розгону блокувальників на залізничному переїзді у Кривому Торці.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що всі затримані учасники торгової блокади Донбасу в Кривому Торці живі і здорові.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme