Хорошковський докорив уряду Яценюка в некомпетентності

Економічні проблеми, з якими зіткнулася Україна, стали наслідком непрофесійних дій нинішнього уряду
Depo.Влада
29 вересня 2014 13:12
ФОТО: depo.ua
Хорошковський докорив уряду Яценюка в некомпетентності
Хорошковський докорив уряду Яценюка в некомпетентності

Про це заявив екс-перший віце-прем'єр України, другий номер виборчого списку партії «Сильна Україна» Валерій Хорошковський в ефірі телеканалу «Інтер» в неділю, передає «РБК-Україна».

«Безумовно, такої складної ситуації - з точки зору розв'язаної війни і сепаратистських настроїв - у нас не було. Але якщо проаналізувати факти, то я, бачачи усі уряди, починаючи з 1998 року, коли уперше прийшов до парламенту, можу сказати, що цей уряд є найбільш непрофесійним з точки зору підготовки і адекватності відносно поточної ситуації», - заявив політик.

Хорошковський зазначив, що нинішній Кабмін не реформує економіку, списуючи бездіяльність в цьому напрямі на війну.

«Навіть під час такого складного періоду є можливість давати 80% країни і населення перспективу на майбутнє. Війна - дуже зручна відмовка, але списувати все на війну - непрофесійно», - вважає він.

Говорячи про непрофесіоналізм уряду, Хорошковський, зокрема, зазначив, що в країні 50% підприємств збиткові, а на обслуговування державного боргу, без урахування індексації на поточний курс, витрачається більше 46 мільярдів гривень.

«Таких прикладів - маса, і вони говорять про те, що ситуацію, яка склалася cейчас в економіці, спровокували дії нинішнього уряду», - підкреслив Хорошковський.