Холодницький каже, що буде протистояти політичному тиску

Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький каже, що готовий протистояти політичному тиску в контексті розслідування кримінальних проваджень щодо тих чи інших політиків
Depo.Влада
8 грудня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

Про це  повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Керівник антикорупційної прокуратури визнав, що на установі, яку він очолив, лежить дуже велика відповідальність.

"Я це усвідомлюю і буду спрямовувати роботу антикорупційної прокуратури на досягнення реальних результатів у боротьбі з корупцією", - підкреслив він.

Холодницький також висловив сподівання, що конкурсна комісія в самі стислі терміни запропонує залишився 8 кандидатів на адміністративні посади в антикорупційну прокуратуру. Крім того, за його словами, на поточному тижні можуть початися конкурси з обрання кандидатів на інші посади у зазначеній прокуратурі, які безпосередньо здійснюватимуть процесуальні дії в кримінальних виробництвах.

Також глава антикорупційної прокуратури висловив сподівання на допомогу з боку європейських партнерів, зокрема в організації обміну інформацією та досвідом у боротьбі з корупцією, а також у технічних питаннях. Уповноважений з питань України Регенбрехт підтвердив готовність німецької сторони надати таку допомогу.

Крім цього, сторони обговорили питання тиску з боку певних політичних сил в контексті розслідування кримінальних проваджень щодо тих чи інших їхніх представників.

"Я готовий протистояти такому опору. Наша мета - не боротися з політиками, а боротися з корупцією. Незалежно від політичної приналежності ми будемо вживати заходів, визначені законом", - зазначив Холодницький.

Холодницький, зазначив, що гарантії незалежності його роботи досить значні, адже повноваження Генерального прокурора щодо діяльності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури фактично закінчуються на підписанні наказу про його призначення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада