ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хлорна криза: Силовики взялися за посадовців "Дніпроазоту"

Служба безпеки України розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ "Дніпроазот", які спровокували дефіциту рідкого хлору, необхідногодля очищення питної води 

Depo.Влада
20 липня 2018 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

За даними відомства, з 15 червня керівництво "Дніпроазоту" в порушення договірних зобов'язань та без завчасного попередження призупинила виробництво та відвантаження рідкого хлору водопостачальним підприємствам України, чим унеможливила обеззараження питної води і створила загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій.

Також СБУ перевіряє обґрунтованість збільшення у декілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача.

"За результатами перевірки слідчими СБУ буде прийнято рішення щодо кваліфікації за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації", - повідомили в силовому відомстві.

Нагадаємо, 15 червня "Дніпроазот" припинив свою роботу на невизначений термін у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору та соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

18 липня антимонопольники пригрозили "Дніпроазоту" штрафом за відмову продавати хлор.

19 липня стало відомо, що "Дніпроазот" готується до запуску виробництва хлору.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада