Хімвикиди в окупованому Армянську: Україна порушила кримінальне провадження за статтею "екоцид"

Українські правоохоронці порушили кримінальне провадження за статтею "екоцид" за фактом викиду шкідливих речовин в окупованому Армянську

Про це заявив представник президента України в Автономній Республіці Крим, правозахисник Борис Бабін, повідомляє Depo.ua з посиланням на ГОРДОН.

"Ми моніторимо ситуацію в Армянську. Спільно з уповноваженими органами ми вдаємося до спеціальних заходів, про які детально повідомимо ввечері. На відміну від деяких посадових осіб, я б сліпо не довіряв окупаційній пропаганді. Треба відсіювати фейки і вкидання у соцмережах. Українським ЗМІ не варто їх ретранслювати. Зараз працюють відповідні структури СБУ. Відкрито кримінальне провадження за статтею "екоцид". За заявою представництва президента. Щоб усе було централізовано", – підкреслив Бабін.

Він зазначив, що в Армянську є фахівці українських відомств.

"Ми вдячні СБУ за те, що вона займається цим питанням. Адже саме вона має визначати забрудненість на "Титані". Відповідні дослідження також мають провести Мінекології та МОЗ. У них є повноваження і фахівці на місці подій", – резюмував Бабін.

Нагадаємо, 11 жовтня зранку у місті Армянськ на півночі окупованого Росією Криму знову повідомляли про хімічні викиди в повітря.

Українські прикордонники також помітили над заводом "Кримський титан" в окупованому Армянську хмари диму чи випаровування невідомого походження, однак їхні прилади отруйних речовин у повітрі не фіксували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна