Прикордонники бачили нові випаровування над "Кримським титаном"

Українські прикордонники наприкінці минулого тижня помітили над заводом "Кримський титан" в окупованому Армянську хмари диму чи випаровування невідомого походження, однак їхні прилади отруйних речовин у повітрі не фіксували

Про це "Українській правді" повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, повідомляє Depo.ua.

На прохання прокоментувати скарги жителів Армянська на погане самопочуття, про які пишуть російські ЗМІ, і розповісти, чи були зафіксовані якісь викиди з заводу, Слободян сказав: "Ми не можемо робити остаточних висновків з приводу ситуації в Армянську, тому що ми не володіємо повною інформацією за усіма аспектами. Але можу сказати, що ми також читаємо ці повідомлення, відслідковуємо з метою оперативного реагування в разі різких змін. Наші прилади на даний момент не фіксують перевищення вмісту отруйних речовин у повітрі".

Разом з тим він додав, що певні викиди чи випаровування прикордонники бачили.

"Завод не працює, але наприкінці минулого тижня прикордонники спостерігали хмари невідомого походження над будівлями заводу. Чи пов'язане погіршення самопочуття мешканців Армянська і цей чи дим, чи хмари над заводом – ми сказати не можемо. Ці висновки мають робити спеціалісти", – сказав речник ДПС.

Слободян також додав, що прикордонники не фіксують перевищення отруйних речовин ще й через те, що останнім часом вітри дмуть у сторону півострова.

Нагадаємо, 11 жовтня зранку у місті Армянськ на півночі окупованого Росією Криму знову повідомляли про хімічні викиди в повітря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна