Гройсман запевняє, що Україна забезпечить себе своїм газом до 2020 року

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що завдання вийти на повне забезпечення України природним газом власного видобутку до 2020 року буде виконане
Depo.Влада
9 вересня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час урочистих зборів колективу Газопромислового управління "Шебелинкагазвидобування" з нагоди 60-річчя створення підприємства, передає depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

"Ми будемо боротися за те, щоб ви були незалежними, сильними, міцними. Я глибоко вірю у те, що амбітне завдання до 2020 року вийти на повністю 100% забезпечення природним газом власного видобутку, ми це завдання зможемо виконати", - заявив Гройсман.

Він також підкреслив, що для України дуже важливо не імпортувати газ, а використовувати власний газ.

"Для України дуже важливо не імпортувати газ, а використовувати власний газ. Він у нас є. Але для того треба було прибрати низку корупційних схем, які були у ціноутворенні, потрібно було дати можливість державному підприємству "Укргазвидобування" можливість розвиватися, модернізуватися. І сьогодні ми з вами, напевно, розпочинаємо нову історію наступних десятиріч, коли вашими руками, вашим розумом, вашою працею Україна стане енергонезалежною державою", - заявив Гройсман.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада