Гройсман запевняє, що абсолютно самостійний у своїх рішеннях

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про хорошу взаємодію з президентом, однак запевняє, що абсолютно самостійний у своїх рішеннях і професійних поглядах
Depo.Влада
16 травня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді", відповідаючи на питання про те, що багато хто сприймає його не як самостійну фігуру, а як продовження волі Петра Порошенка в Кабміні, передає depo.ua.

"Я думаю, це пов'язано з тим, що Петро Олексійович, вважав, що я зміг би впоратися з тими складними завданнями, які він переді мною ставить. Це з одного боку.
З іншого боку, я не можу говорити про те, що якимось чином залежний від президента, або навпаки. У нас хороша взаємодія. Я взагалі вважаю, що всі представники влади повинні знаходити в собі сили на конструктивну взаємодію. Це дуже важливо. Я ж до цього працював п'ять років при беззмінному главі обладміністрації, обласної ради. Знаходили спільну мову.  У своїх рішеннях, в своїх професійних поглядах я абсолютно самостійний", -  заявив Гройсман.

За словами прем'єра, і він, і президент - в одній команді

"Так ми всі в одній команді. Хіба хтось в цьому сумнівається?
Просто, на жаль, у наших політиків, які десятиліттями при владі, спотворено сприйняття реальності. Вони вважають, що найцінніше, що у них є, це - рейтинг. А я вважаю, що боротися потрібно за країну. Повинна бути "збірна команда України", яку потрібно зібрати, в тому числі, і в парламенті. У нас чомусь кожен думає про себе", -  додав він.
 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада