Гройсман вважає, що Кремль прагне відволікти Европу від України

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що намагання Росії зняти Україну з порядку денного Європи - це ще один крок, аби дестабілізувати саму Європу

Про це він заявив під час зустрічі  YES, передає depo.ua.

"Я би сказав, що намагання зняти Україну з порядку денного Європи - це ще один крок на те, аби дестабілізувати саму Європу, тому що питання сьогодні стоїть наступне - хто наступний. І було б дуже наївно вважати, що агресор зупиниться на тому, що сьогодні він зробив. Усі мають розуміти, що це стосується кожного", - сказав Гройсман.

На його переконання, переключити фокус уваги з проблеми України на якісь інші проблеми якраз і є політикою агресора.

Він розповів про види агерсії, які Росія застосувала проти України. Окремо Гройсман виділив інформаційну агресію.

"Я би хотів тут підкреслити одну річ, що західний світ є демократичним, а Росія не розуміє, що таке демократія. У них є контрольовані ЗМІ, у них є абсолютно контрольовані інформаційні потоки, через це вони намагаються змінювати порядок денний Європи", - зауважив Гройсман.

Крім того, Гройсман вважає, що найбільший страх Росії у тому,  що Україна досягне успіху.

"І тоді на прикладі України багато змін відбудеться на пострадянському просторі. Це є величезна загроза, і я думаю, що Росія це розуміє", - додав прем`єр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }