Гройсман розповів про план відновлення країни в найближчі роки

Проведення комплексних реформ в Україні передбачає реалізацію «Плану відновлення країни на 2015-2017 роки»
Depo.Влада
2 січня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua
Гройсман розповів про план відновлення країни в найближчі роки
Гройсман розповів про план відновлення країни в найближчі роки

Про це в інтерв'ю «Інтерфакс-Укарина» розповів голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає depo.ua.

За його словами, даний план розроблявся Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента та європейською групою підтримки Європейського Союзу України.

«Ми разом підготували якісний документ з планом реформ на 2015, 2016, 2017 роки. Я переконаний, що «Стратегія -2020», «План відновлення країни на 2015-2017» та урядова програма - це три взаємодоповнюючі документи, які можуть бути дуже хорошим і якісним планом розвитку країни, подоланням всіх тих проблем, про які ми говоримо і знаємо», - сказав Гройсман.

На думку спікера, вже в січні уряд може оголосити про готовність проведення донорської конференції з цим планом.

«Логіка була така: ми створюємо план, цей план вже узгоджений з нашими європейськими партнерами (ми разом готували його, вони методологічно нас підтримували), його обговорили близько 300 експертів. Я передав цей документ у комітет реформ. Він буде розглянутий комітетом, після чого може бути затверджений урядом», - зазначив Гройсман.

Він зазначив, що для реалізації «Плану відновлення країни на 2015-2017 роки» потрібно буде змінювати законодавство.

«Адже будь-яка реформа залишиться ідеєю, якщо вона не буде проголосована в залі парламенту. Тому парламент відіграє тут ключову роль, і моє завдання, як голови парламенту, полягає в тому, щоб модерувати ці реформи, підтримувати найкращі ініціативи як президента, уряду, так і неурядових організацій», - сказав Гройсман.

Як повідомляв depo.ua, представити план відновлення України на 2015-2017 рр. уряд планував ще наприкінці листопада 2014 року, однак переніс його презентацію на початок 2015 року.