Гройсман просить парламент Франції пояснити вояж французьких депутатів в Крим

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман просить парламент Франції пояснити візит своїх депутатів до окупованого Криму
Depo.Влада
22 липня 2015 18:13
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Ради, передає depo.ua.

"Організоване у такий спосіб та без згоди української сторони перебування французьких парламентаріїв в Криму суперечить українському національному законодавству", - йдеться у листі Гройсмана на ім'я голови Сенату Франції Жерара Ларше і голови Національних Зборів Франції Клода Бартолона.

Гройсман висловлює сподівання, що з огляду на тверду і послідовну позицію світового співтовариства, Європейського Союзу і, зокрема, Франції щодо засудження незаконної анексії Криму, "цей візит жодним чином не відображає офіційну позицію Парламенту Франції і не був підтриманий та погоджений його керівництвом".

"Сподіваючись на подальший розвиток дружньої, довірливої та взаємовигідної українсько-французької міжпарламентської взаємодії, хотілося б почути ваші думки з приводу цієї події, за допомогою якої окремі політики намагаються поставити під сумнів територіальну цілісність нашої держави", - йдеться у листі.

Нагадаємо, у МЗС Франції вважають майбутню поїздку десяти французьких парламентаріїв у Крим порушенням міжнародного права.

Раніше повідомлялося, що група проросійськи налаштованих французьких депутатів в середу поїде до Росії та анексованого Криму.

Варто зауважити, що більшу частину французької делегації складуть депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.