Гройсман пропонує викликати керівника "Укрзалізниці" у Раду

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує народним депутатам запросити голову ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна на засідання профільного комітету Верховної Ради, аби той надав інформацію про закупівлі компанії
Depo.Влада
21 жовтня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

З такою пропозицією Гройсман виступив на "Годині запитань до уряду"  після виступу нардепа від БПП Юрія Солов`я, передає Depo.ua.

Так, нардеп звернувся до міністра інфраструктури Володимира Омеляна із звинуваченнями на адресу керівника "Укрзалізниці".  "Я направив (Балчуну) 10 звернень з вимогою зустрітися з народним депутатом. Тільки через два місяці я отримав 15 хвилин, щоб зустрітися з надзвичайно важливим керівником "Укрзалізниці". Я готував звернення не за своїм питань, а питання, що цей керівник зриває будівництво доріг, особливо на заході України, шляхом непостачання вагонів. Зокрема, для будівництва дороги Р-24 було заявлено для подачі 1 тисяч вагонів, а було подано 115 вагонів, і така ситуація в цілому по Україні", - заявив Соловей.

У відповідь на це Гройсман запропонував запросили керівника "Укрзалізниці" на профільний комітет. "Я буду просити його, щоб він відкрито і публічно показав вам графіки і процедури, які проводилися, і які укладалися контракти на постачання тих чи інших запчастин. Гадаю, для вас буде багато відкриттів", - сказав глава уряду.

У свою чергу, глава Мінінфраструктури Омелян повідомив, що минулого тижня відбулася окрема нарада з експортерами, виробниками, експедиторами, які користуються послугами "Укрзалізниці". За його словами, на цій зустрічі був відпрацьований план заходів по виходу з цієї ситуації, і висловив надію, що до кінця жовтня вона стабілізується.

Нагадаємо, сьогодні ГПУ, СБУ та Нацполіція України проводять спільну операцію по документуванню злочинів, пов'язаних з постачанням "Укразлізниці" продукції неналежної якості за завищеними цінами.

У рамках спецоперації на підприємствах "Укрзалізниці" проводиться 20 обшуків. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада