Гройсман пропонує викликати керівника "Укрзалізниці" у Раду

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує народним депутатам запросити голову ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна на засідання профільного комітету Верховної Ради, аби той надав інформацію про закупівлі компанії

З такою пропозицією Гройсман виступив на "Годині запитань до уряду"  після виступу нардепа від БПП Юрія Солов`я, передає Depo.ua.

Так, нардеп звернувся до міністра інфраструктури Володимира Омеляна із звинуваченнями на адресу керівника "Укрзалізниці".  "Я направив (Балчуну) 10 звернень з вимогою зустрітися з народним депутатом. Тільки через два місяці я отримав 15 хвилин, щоб зустрітися з надзвичайно важливим керівником "Укрзалізниці". Я готував звернення не за своїм питань, а питання, що цей керівник зриває будівництво доріг, особливо на заході України, шляхом непостачання вагонів. Зокрема, для будівництва дороги Р-24 було заявлено для подачі 1 тисяч вагонів, а було подано 115 вагонів, і така ситуація в цілому по Україні", - заявив Соловей.

У відповідь на це Гройсман запропонував запросили керівника "Укрзалізниці" на профільний комітет. "Я буду просити його, щоб він відкрито і публічно показав вам графіки і процедури, які проводилися, і які укладалися контракти на постачання тих чи інших запчастин. Гадаю, для вас буде багато відкриттів", - сказав глава уряду.

У свою чергу, глава Мінінфраструктури Омелян повідомив, що минулого тижня відбулася окрема нарада з експортерами, виробниками, експедиторами, які користуються послугами "Укрзалізниці". За його словами, на цій зустрічі був відпрацьований план заходів по виходу з цієї ситуації, і висловив надію, що до кінця жовтня вона стабілізується.

Нагадаємо, сьогодні ГПУ, СБУ та Нацполіція України проводять спільну операцію по документуванню злочинів, пов'язаних з постачанням "Укразлізниці" продукції неналежної якості за завищеними цінами.

У рамках спецоперації на підприємствах "Укрзалізниці" проводиться 20 обшуків. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада