Гройсман придумав "кару" скандальному заступнику Супрун

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не звільнятиме заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського з формальної причини 

Про це він сказав на ранковому засіданні парламенту у відповідь на вимогу народних обранців звільнити Лінчевського за його скандальну заяву про онкохворих, інформує Depo.ua.

"Я не збираюся брати на себе чужу відповідальність, але я претендую на те, щоб ми речі називали своїми іменами. Я прослухав плівку, на якій виступав цей заступник міністра. Якби він так однозначно сказав про це, я б навіть ні в кого поради не просив і звільнив його в ту ж хвилину. І це було б моє рішення. Коли почали ретельно розглядати, те, що вирване з контексту, то вирвали з контексту. Я готовий звільнити будь-якого, але справедливо...А просто знайти формальну причину за те, що він не робив по суті, це неправильно. Я не хочу його прикривати, давати оцінки", - сказав глава уряду.

Він додав, що викликав Лінчевського на розмову з цього приводу. "Я його запросив і сказав, що ви сказали слова, які можна трактувати по-різному. Але дуже важливо не те, що ви сказали, як це інтерпретують, а як ви робитимете в своєму житті. Я його йому сказав, щоб він довів добрими справами перед онкохворими, що він має чутливе серце і абсолютно нормальну добру душу. Якщо він це зробить, я думаю, що він всім доведе, що він людина, яка може співчувати і може турбуватись. Якщо ні, піде працювати на іншу роботу. Тоді можливо це розсудити", - розповів Гройсман.

Нагадаємо, 3 червня заступник в.о. голови МОЗ України Уляни Супрун Олександр Лінчевський заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

5 червня голова Рахункової палати Валерій Пацкан виклав у відкритий доступ запис скандальної заяви Лінчевського щодо ефективності лікування онкохворих за кордоном.

6 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вимагатиме об'єктивного розслідування стосовно Лінчевського.

7 червня члени дисциплінарної комісії вирішили звернутися до науково-дослідного інституту судових експертиз з пропозицією провести офіційну експертизу фрагменту висловлювання Лінчевського.

20 червня ЗМІ повідомили, що Дисциплінарна комісія Національного агентства державної служби виявила порушення етичних норм у висловлюваннях Лінчевського.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme