Гройсман пошукає гроші на аудит Фонду держмайна

Уряд призупинив передачу майна до Фонду державного майна України до завершення проведення аудиту відомства та представлення публічного звіту щодо його діяльності
Depo.Влада
14 грудня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

"У мене є пропозиція щодо Фонду держмайна. Пропоную відкласти всі рішення, поки ми не отримаємо публічний звіт по діяльності Фонду. Нам треба створити серйозну групу, яка повністю перевірить, яким майном володіє Фонд і наскільки ефективно ФДМУ управляє", - зауважив Гройсман.

При цьому пропонується зупинити усі рішення, що стосуються передачі державного майна Фонду.

"Я хочу зрозуміти, як управляється майно, чи ефективно це робиться, що зроблено Фондом для підготовки ефективної приватизації державного майна. Я думаю, що це має бути цікаво кожному члену уряду. Я просив би Степана Кубіва (першого віце-прем'єра, керівника МЕРТ – ред.) до кінця грудня внести пропозиції щодо механізму відбору аудитора та фінансування", - зазначив Гройсман.

На його думку, перевіркою Фонду має зайнятися міжнародна аудиторська компанія.

"Я готовий знайти на це кошти. Давайте залучимо авторитетного аудитора", - акцентував Гройсман.

Нагадаємо, 7 грудня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про неефективність роботи Фонду держмайна і запропонував заслухати його керівництво до кінця місяця через провал продажу Одеського припортового заводу. 

Зазначимо, що головні претенденти на покупку 99,6% акцій ОПЗ відмовилися від наміру брати участь в аукціоні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада