Гройсман порадив "бездарям"-депутатам "вчити матчастину"

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман порадив народним депутатам краще вивчити регламент Верховної Ради
Depo.Влада
21 грудня 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

Про це Гройсман сказав під час виступу у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Ми з вами розпочали абсолютно чесний процес формування бюджету на 2017 рік. Ми вчасно його подали до парламенту, ми провели перше читання, ми працювали з фракціями для того, щоб знайти якомога краще рішення для України на 2017 рік", - сказав Гройсман.

"Знаєте, коли молоді депутати роблять флешмоб і говорять, що це не бюджет, я нічого не маю проти, бо вони не мають досвіду", - заявив прем’єр.

"Але коли міністр економіки колишнього уряду виходить на трибуну, а хотіла виходити лідер фракції "Батьківщина" (Юлія Тимошенко - ред.) і говорить таку нісенітницю… У мене питання: як можна в країні бути три роки прем’єр-міністром і не знати, як формується бюджет? А я вам поясню: ніколи в житті не подала вчасно бюджет, ніколи в житті не пройшла повну процедуру другого читання", - наголосив він.

"А процедура говорить наступне: бюджет до першого читання з додатками ми подали до парламенту, у комітетах ми його опрацьовували з 15 вересня, потім ми узгодили його у першому читанні, а потім була підготовка до другого читання", - заявив Гройсман.

"Так от, ці висновки, які передбачені бюджетним кодексом і є частиною, яка є змінами до бюджету, який ми готували. Соромно цього не знати! Читайте регламент та вчіть матеріальну частину. Я завжди казав, що ви професійні бєздарі, і я це підтверджую", - сказав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, до 5 ранку український парламент ухвалив у другому читанні і в цілому законопроект №5000 "Про Державний бюджет України на 2017 рік". За друге читання проголосували 275 народних депутатів, а за ухвалення в цілому - 274 нардепа.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада