Гройсман пообіцяв підвищення пенсій

Реформування пенсійної системи в Україні обов`язково супроводжуватиметься підвищенням пенсій, оскільки зміни приведуть до побудови справедливої системи пенсійного забезпечення
Depo.Влада
27 грудня 2016 09:57
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Реформування пенсійної системи супроводжуватиметься підвищенням (пенсій - ред.)", - сказав Гройсман.

При цьому він закликав усі політичні сили об`єднатися навколо побудови моделі пенсійної реформи.

"Навколо цього варто об`єднатися. Ми повинні зрозуміти, що саме від нас залежить, як житимуть українці сьогодні й завтра", - сказав Гройсман.

Раніше прем`єр-міністр України вже зазначав, що Україна потребує термінової й радикальної реформи пенсійної системи, оскільки в нашій країні близько 80% пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію, при цьому дефіцит Пенсійного фонду перевищує 150 млрд грн.

Представлення моделі пенсійної реформи є одним з маяків програми реформ, затвердженої ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом. В уряді підкреслюють, що розглядають кілька таких моделей, і впровадження пенсійної реформи не обов`язково означатиме підвищення пенсійного віку. Ключовим рішенням є скорочення дефіциту Пенсійного фонду.

За розрахунками Мінсоцполітики, в Україні до 2025 року лише 8% чоловіків і 10% жінок отримуватимуть пенсії за віком, при цьому час виходу на пенсію буде диференційований, і кожен майбутній пенсіонер сам вибере пенсійний вік залежно від обсягу виплачених внесків до Пенсійного фонду.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада