ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тепловий колапс у Смілі: В уряді створили робочу групу

Прем'єр міністр України Володимир Гройсман висловив обурення з приводу чергового колапсу з опаленням у місті Сміла Черкаської обалсті 

Depo.Влада
14 листопада 2018 11:49
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на засіданні уряду, інформує Depo.ua.

"Ми цілодобово займались питанням опалення. Розблокували всі міста, окрім Сміли. Там коїться щось незрозуміле. Більшість мерів – адекватні управлінці. Але чомусь у деяких містах міські голови не здатні виконати свою функцію", - обурився глава уряду.

Віце-прем'єр та міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко також торкнувся ситуації у Смілі.

"Окреме місто і ситуацію в окремому місті не потрібно було б виносити на засідання уряду. Але уряд хвилює не лише робота 1146 комунальних підприємств і ТЕС, які працюють по всій країні, а хвилює кожна родина, яка дійсно не відчуває, що децентралізація та 230 млрд грн, які були передані на місцеві влади, не впливають на якість послуг", - додав Зубко.

В уряді запропонували утворити відповідну комісію щодо подій у Смілі.

Нагадаємо, що 12 листопада через тепловий колапс віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка.

Жителі Сміли потерпали від проблем з опаленням і у минулому році. Тоді станом на 6 листопада теплопостачання на Черкащині відбувалось стабільно в усіх населених пунктах, окрім Сміли та Чигирина.

13 листопада обурені Сміляни з прапорами вишикувались в районі Загреблі, біля районної лікарні та неподалік "Затишку"

Більше новин політики читайте на Depo.Влада