Тепловий колапс: Віце-прем'єр Зубко публічно відчитав мера Сміли (ФОТО)

Віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка

Тепловий колапс: Віце-прем'єр Зубко…

Сталося це в кулуарах засідання Ради регіонального розвитку під головуванням президента України Петра Порошенка, інформує Depo.ua.

"Другий рік поспіль у вас ті ж самі проблеми з запуском опалення. Я думаю, що потрібно працювати з цього приводу. Добро?", – запитав Зубко мера Сміли.

"Та я ж тільки півроку як повернувся, Геннадію Григоровичу… Та як же працювати? Допоможіть… Ми в НАК "Нафтогаз" підготували повністю весь пакет документів... Ми все зробили…", – розгублено звернувся до віце-прем'єра Цибко.

"Чим вам допомогти?.. Ви сьогодні на 15:00 будете в НАК "Нафтогаз". Але я хотів би нагадати, що сьогодні 12 листопада. Цим потрібно було починати займатися коли? В липні місяці. І я думаю, що можна було б всі рішення знайти", – заперечив меру Сміли віце-прем'єр.

На останок Зубко пообіцяв від імені уряду підтримку у цьому питанні.

Нагадаємо, у місті Сміла Черкаської області 11 навчальних закладів тимчасово перейшли на дистанційне навчання через відсутність опалення в будинках.

Додамо, що аналогічна проблема виникала у місті на початку року.

Так, 1 лютого через бездіяльність місцевої влади у Смілій припинили постачання централізованого опалення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook