Гройсман наказав перевірити законність конкурсу з Юзівської площі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику перевірити законність проведення конкурсу на розвідку і видобуток вуглеводнів на Юзівському родовищі, який виграла нідерландська компанія Yuzgas B.V
Depo.Влада
14 вересня 2016 21:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила народний депутат, секретар парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька, за чиїм запитом призначена перевірка, передає depo.ua.

Гройсман віддав доручення про перевірку на засіданні Кабінету міністрів 14 вересня. 

За словами Войціцької, під час обговорення питання про Юзівське родовище Насалик наполягав на тому, що конкурс був проведений відповідно до законодавства.

На проведення перевірки прем'єр виділив один тиждень.

Нагадаємо, раніше директор ТОВ "Надра Юзівська" Віктор Назаркевич повідомив, що Yuzgaz B.V. запропонувала найпривабливішу програму геологорозвідувальних робіт на ділянці. 

У конкурсі також брали участь Burisma Holdings (кінцевий бенефіціар - колишній міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський) і Balkash Petroleum B.V.  ( "Дочка" найбільшого нафтогазового трейдера Vitol).

Канадський бізнесмен Ярослав Кінах, засновник Emerstone Capital, яка є материнською компанією для Yuzgaz B.V., не виключив оскарження результатів конкурсу по Юзівській площі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада