Гройсман: На підвищені зарплати нардепів немає грошей

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман стверджує, що під час обговорення проекту державного бюджету на 2017 рік ніхто не піднімав питання підвищення зарплат народним депутатам

Про це він заявив журналістам, передає Depo.ua.

"Я думаю, що діалогом це питання буде вирішене і мені дуже прикро, що так це вийшло, саме у такий спосіб. Наша позиція полягає в тому, що ми абсолютно чесно подали бюджет 15 вересня. Ми зустрічались з фракціями, проводили ефективну дискусію, і ніхто не піднімав це питання. На жодній фракції це питання не було підняте. У фіналізації вийшла така ініціатива окремих народних депутатів", - сказав Гройсман.

Він висловив переконання, що Кабміну вдасться врегулювати це питання. "Уряд в принципі не може впливати на рішення українського парламенту, але своє бачення ми висловили і будемо далі продовжувати конструктивну взаємодію з парламентом, щою знайти вихід з цієї ситуації...Навіть ті обмеження, які були зняті, вони не забезпечені фінансовим ресурсом. І оскільки не було консультацій абсолютно, ніяких розрахунків, це рішення важко навіть виконати. Під нього немає грошей", - заявив Гройсман.

 Нагадаємо, підвищення зарплат парламентаріїв у 2017 році обійдеться держбюджету в 950 млн грн. 

Читайте також: Коли депутати зменшать собі зарплату

Більше новин про політичне життя України чи