Гройсман: На підвищені зарплати нардепів немає грошей

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман стверджує, що під час обговорення проекту державного бюджету на 2017 рік ніхто не піднімав питання підвищення зарплат народним депутатам
Depo.Влада
25 жовтня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає Depo.ua.

"Я думаю, що діалогом це питання буде вирішене і мені дуже прикро, що так це вийшло, саме у такий спосіб. Наша позиція полягає в тому, що ми абсолютно чесно подали бюджет 15 вересня. Ми зустрічались з фракціями, проводили ефективну дискусію, і ніхто не піднімав це питання. На жодній фракції це питання не було підняте. У фіналізації вийшла така ініціатива окремих народних депутатів", - сказав Гройсман.

Він висловив переконання, що Кабміну вдасться врегулювати це питання. "Уряд в принципі не може впливати на рішення українського парламенту, але своє бачення ми висловили і будемо далі продовжувати конструктивну взаємодію з парламентом, щою знайти вихід з цієї ситуації...Навіть ті обмеження, які були зняті, вони не забезпечені фінансовим ресурсом. І оскільки не було консультацій абсолютно, ніяких розрахунків, це рішення важко навіть виконати. Під нього немає грошей", - заявив Гройсман.

 Нагадаємо, підвищення зарплат парламентаріїв у 2017 році обійдеться держбюджету в 950 млн грн. 

Читайте також: Коли депутати зменшать собі зарплату

Більше новин про політичне життя України чи