Гройсман хоче три місяці випробовувати головного лісника України

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував брати керівника Держлісагенства на 3-місячний випробувальний термін
Depo.Влада
7 жовтня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні парламенту, передає Depo.ua.

Зокрема, позафракційний народний депутат Остап Єднак заявив про бездіяльність управління лісового господарства та відсуність конкретних реформ. У зв`язку з цим він поцікавився у Гройсмана, чи планує уряд системно реформувати зазначене управління, керівництво лісового господарства та фінасування лісів. Крім того. він зробив зауваження щодо проведення конкурсу з відбору керівника Держлісагенства. 

На це Гройсман відповів, що наразі уряд шукає механізм відродження лісового фонду України. "У зв`язку з цим у мене є дуже чітка пропозиція саме до вас, а не могли б ви стати співголовою робочої групи щодо напрацювання рішень, які дозволять навести лад в лісовій галузі? Я хотів вам це запропонувати у робочому порядку, але зараз я можу запропонувати це у залі парламенту", - запропонував глава уряду Єднаку.

Гройсман повідомив про намір створити робочу групу, яка займатиметься всією проблематикою лісового господарства. До її роботи планується залучити найкращих експертів, аби "зупинити варварства в українських лісах".

Щодо призначення голови Держлісагенства Гройсман запропонував призначати його на випробувальний термін."Наше завдання - призначити цього керівника, але я хотів би цього керівника призначити під конкретні завдання. Ми перед призначення на випробувальний термін протягом, наприклад, трьох місяців. Через три місяці людина публічно звітує, яка робота була проведена і далі визначаємо остаточне призначення. Закон нам це дозволяє", - запропонував прем`єр.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада