Гройсман: Головна перемога бюджету-2016 - збереження системи децентралізації фінансів

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що головне надбання Держбюджету-2016 - це збереження системи децентралізації фінансів
Depo.Влада
17 січня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Еспресо.тв, передає depo.ua.

Гройсман нагадав, що перед прийняттям бюджету була загроза того, що села, міста, селища, райони і області недоотримають кошти, і буде зруйнована система фінансової децентралізації, яку запровадили у 2015 році і яка показала свою ефективність. 

"Якби не був прийнятий державний бюджет на 2016 рік, я хочу з великою долею вірогідності зазначити, ну, я думаю, що долар підскочив би втричі від діючого курсу, а ми б не отримали макрофінансової підтримки від МВФ. Ми би мали величезну економічну, фінансову дестабілізацію", - сказав Гройсман.

ВІн зазначив, що дуже важливо, щоб кошти від децентралізації, інвестувались місцевим самоврядуванням в створення нових робочих місць і в програми підтримки малого і середнього бізнесу.

"Нам потрібно в цьому році дуже предметно визначитися щодо охорони здоров’я. Я думаю, що сьогодні нікого не влаштовує сьогодні стан охорони здоров’я в нашій країні – з точки зору тих, хто звертається за допомогою у медичні заклади, і тих, хто працює в медичних закладах. Це означає, що ця система потребує змін", - сказав Гройсман.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада