Гройсман - Москалю: Подання на звільнення готувати не збираюся

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів губернатору Закарпатської області Геннадію Морскалю на його вимогу підготувати подання про звільнення через ситуацію з контрабандою та проблемами на митниці
Depo.Влада
6 травня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua

Свою відповідь Гройсман опублікував у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Прем'єр-міністр зазначив, що не сприймає мови ультиматумів і не буде готувати подання на звільнення Москаля.

"Хочу через Фейсбук відповісти Геннадію Геннадієвичу Москалю, оскільки і він звернувся до мене через Інтернет.

Щодо ситуації з контрабандою на Закарпатській митниці, про яку Ви пишете. Для мене немає жодного значення, яка контрабанда йде через митницю - деревина, цигарки, горіхи, спирт чи ще щось. Те, що ми маємо зробити, - не вирішувати, яка контрабанда гірша, а зупинити будь-яку контрабанду взагалі. Говорив і повторюю – врешті-решт досить грабувати країну",- написав Гройсман.

Нагадаємо, що раніше Москаль у відкритому листі звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням подати президенту Петру Порошенку подання про його звільнення з посади. Причиною цього Москаль назвав протидію його боротьбі з "сигаретної мафією" в регіоні. Зокрема, за його словами, рішення про зміну начальника Закарпатської митниці не було узгоджено з ним і було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС.

Нагадаємо, Москаль скаржиться, що у нього разом з митницею забирають контроль над всім Закарпаттям.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада