Гриценко назвав кандидатів, з якими хоче об'єднатися

Лідер "Громадянської позиції" підкреслив, що готовий простягнути руку всім, хто твердо стоїть на проукраїнської позиції і вважає неприпустимою фальсифікацію виборів

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ZN.ua.

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко підтвердив, що веде переговори з іншими кандидатами в президенти, а також політичними партіями і громадськими організаціями щодо об'єднання зусиль на майбутніх виборах глави держави.

В ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері, 4 березня, Гриценко повідомив, що представники громадянського суспільства закликали його вести переговори з кандидатами у президенти Ігорем Смешком, Русланом Кошулинським, Дмитром Добродомовим, Романом Безсмертним, Ігорем Кривенком та іншими.

"Я не можу з етичних міркувань, поки ми не погодили, говорити про результат. Але зі згаданими та іншими людьми, представниками громадянського сектора... ми проводимо ці консультації. І я впевнений, що об'єднаються всі, для кого насправді України вище особистих амбіцій чи якогось особистого інтересу", - заявив політик.

Нагадаємо, 1 березня знявся з виборів на користь Гриценка мер Львова Андрій Садовий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна