Грицак розповів, як Майдан зблизив його з Порошенком

Глава СБУ Василь Грицак познайомився з президентом Петром Порошенком ще у 2006 році
Depo.Влада
22 червня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю Ліга.net, передає depo.ua.

"Познайомилися ми з Петром Олексійовичем в 2006-му році, коли я очолював київське управління СБУ. Це був час, коли президент працював секретарем РНБО. Проводилися наради. Він жорстко координував діяльність силового і правоохоронного блоку. Потім ми взагалі не підтримували жодних стосунків. Але стався Майдан, Революція гідності. Наша зустріч відбулася в самий розпал подій. Був він, я і Юрій Віталійович Луценко", - розповів Грицак. .

Він зазначив, був активним учасником Майдану.

"Навіть моя мама, якій на той момент було 78 років, приїхала до Києва на Майдан. Це не порожні слова. Я був на Майдані, спілкувався з хлопцями, з "Правим сектором". З 1990-х років спілкувався з Миколою Карпюком і Сашком Білим. Уже на Майдані познайомився з Ярошем. З афганською сотнею", - розповів глава спецслужби.

Він зазначив, що важка обстановка на Майдані, бійки, розстріли зблизили його з Порошенком.

"Так, було спілкування. Був важкий час, коли почалися перші постріли. Періодично ми спілкувалися. І потім, коли була президентська кампанія, мене попросили консультувати з питань безпеки. Більша частина моєї професійної кар'єри була пов'язана з протидією тероризму, так що це було для мене природно", - розповів Грицак.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада